Offerte aanvragen
Nederland
5288160979-037-020R121-afbeeldingNorComp
979-037-020R121
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    979-037-020R121
  • Beschrijving
    BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
  • ECAD -model
  • afscherming
    Shielded
  • Serie
    979, ARMOR
  • plating
    Chrome
  • Andere namen
    979-37MPE
    979037020R121
  • Aantal posities
    37
  • Materiaal
    Plastic, Metallized
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hardware
    Assembly Hardware, Grommets
  • Kenmerken
    Mating Screws 4-40, Sealed
  • gedetailleerde beschrijving
    37 Position Two Piece Backshell Connector 180° Shielded
  • Kleur
  • Cable Type
    Round
  • Cable Exit
    180°
  • Type accessoire
    Two Piece Backshell
Beschrijving: BACKSHELL DB50 DIE CAST ZINC
fabrikanten: NorComp
979-015-030R121
979-015-030R121
Beschrijving:
fabrikanten: NORCOMP
979-09
Beschrijving: SOLO SERIES MDT MOUNT SHAFT 9"
fabrikanten: PanaVise
Beschrijving: BACKSHELL DB37 DIE CAST ZINC
979-06
Beschrijving: SOLO SERIES MDT MOUNT SHAFT 6"
fabrikanten: PanaVise
Beschrijving: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Beschrijving: BACKSHELL DB25 DIE CAST ZINC
Beschrijving: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Beschrijving: CONN BACKSHELL 50POS 180DEG GRAY
Beschrijving: BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
Beschrijving: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY