Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVZ2A221MHH
Offerte aanvragen
Nederland
6738732UVZ2A221MHH-afbeeldingNichicon
UVZ2A221MHH
  • Onderdeel nummer
    UVZ2A221MHH
  • Beschrijving
    CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    100V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Serie
    UVZ
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    440mA @ 120Hz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Temperatuur
    -55°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lifetime @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.197" (5.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    220µF