Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPM1E102MHD
Offerte aanvragen
Nederland
4301594UPM1E102MHD-afbeeldingNichicon
UPM1E102MHD
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    UPM1E102MHD
  • Beschrijving
    CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    25V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Serie
    UPM
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    1.47A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    1.7A @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Andere namen
    UPM1E102MHD-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    27 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.197" (5.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedantie
    36 mOhms
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    1000µF