Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ULR2W3R9MNL1GS
Offerte aanvragen
Nederland
5608757ULR2W3R9MNL1GS-afbeeldingNichicon
ULR2W3R9MNL1GS
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ULR2W3R9MNL1GS
  • Beschrijving
    CAP ALUM 3.9UF 20% 450V SMD
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    450V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Size / Dimension
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Serie
    ULR
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    25mA @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    40mA @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - SMD
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    28 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    3.9µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    3.9µF