Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > PMEG40T20EPX
Offerte aanvragen
Nederland
5522779PMEG40T20EPX-afbeeldingNexperia
PMEG40T20EPX
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PMEG40T20EPX
  • Beschrijving
    DIODE SCHOTTKY 40V 2A CFP5
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    445mV @ 2A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    40V
  • Leverancier Device Pakket
    CFP5
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    11.5ns
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    SOD-128
  • Andere namen
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    175°C (Max)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • diode Type
    Schottky
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Schottky 40V 2A Surface Mount CFP5
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    22µA @ 40V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    2A
  • Capaciteit @ Vr, F
    355pF @ 1V, 1MHz