Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > PMEG100V080ELPDZ
Offerte aanvragen
Nederland
5003408PMEG100V080ELPDZ-afbeeldingNexperia
PMEG100V080ELPDZ
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PMEG100V080ELPDZ
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    850mV @ 8A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Leverancier Device Pakket
    CFP15
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    10ns
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    TO-277, 3-PowerDFN
  • Andere namen
    568-13211-1-ND
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    175°C (Max)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    26 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Schottky 100V 8A Surface Mount CFP15
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    500nA @ 100V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    8A
  • Capaciteit @ Vr, F
    110pF @ 10V, 1MHz