Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > PESD1IVN27-AX
Offerte aanvragen
Nederland
2380822PESD1IVN27-AX-afbeeldingNexperia
PESD1IVN27-AX
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PESD1IVN27-AX
  • ECAD -model
  • Spanning - Reverse Standoff (type)
    27V (Max)
  • Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
    45V
  • Spanning - Onderbreking (Min)
    28V
  • Type
    Zener
  • Leverancier Device Pakket
    SOD-323
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Power Line Protection
    No
  • Power - Peak Pulse
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SC-76, SOD-323
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    3A (8/20µs)
  • Capacitieve @ Frequentie
    14pF @ 1MHz
  • Bidirectionele kanalen
    1
  • toepassingen
    Automotive, CAN
Overzicht
PESD1IVN27-AX Overzicht
PESD1IVN27-AX TVS-diode |Futuretech-componenten
PESD1IVN27-AX Veelgestelde vragen
Wat is PESD1IVN27-AX?
De PESD1IVN27-AX is een snel reagerende, unidirectionele TVS-diode van Nexperia.Het beschermt gevoelige elektronica tegen elektrostatische ontladingen (ESD) en spanningspieken, met een doorslagspanning van 27 V en een piekpulsvermogen dat geschikt is voor snelle datalijnen en interfacecircuits.
Hoe werkt PESD1IVN27-AX?
Welke pakket- en pinconfiguratie heeft PESD1IVN27-AX?
Anode – Verbonden met aarde
Kathode – Verbonden met de signaallijn
Wat zijn de voordelen en beperkingen van PESD1IVN27-AX?
Pluspunten:
TVS-diode met snelle respons voor ESD-bescherming
Compact SOD-323-pakket geschikt voor ontwerpen met beperkte ruimte
Beschermt hogesnelheidsdatalijnen zonder de signaalintegriteit te beïnvloeden
Hoge betrouwbaarheid van Nexperia met constante kwaliteit
Nadelen:
Beperkt tot unidirectionele bescherming;bidirectionele toepassingen vereisen andere modellen
Wat zijn enkele alternatieven voor PESD1IVN27-AX?
Mogelijke gelijkwaardige of alternatieve opties zijn onder meer:
PESD1IVN24-AX (Nexperia)
SMF27A (kleine zekering)
ESD5Z27 (ON-halfgeleider)
Wat zijn de algemene toepassingen van PESD1IVN27-AX?
Conclusie
PESD1IVN27-AX Overzicht
Wat is PESD1IVN27-AX?