Offerte aanvragen
Nederland
664310374LVC4066PW-Q100J-afbeeldingNexperia
74LVC4066PW-Q100J
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
2500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    74LVC4066PW-Q100J
  • Beschrijving
    IC SWITCH QUAD BILATERAL 14TSSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply, Single (V +)
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Spanning - Toevoer, Dual (V ±)
  • Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max)
    3.9ns, 5ns
  • Switch Circuit
    SPST - NO
  • Leverancier Device Pakket
    14-TSSOP
  • Serie
    Automotive, AEC-Q100
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • On-State Resistance (Max)
    10 Ohm
  • Aantal circuits
    4
  • Multiplexer / Demultiplexer Circuit
    1:1
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    13 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP
  • Huidig ​​- Lekkage (IS (uit)) (Max)
    5µA
  • crosstalk
    -56dB @ 1MHz
  • Charge Injection
    7.5pC
  • Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
  • Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit))
    8pF
  • Base Part Number
    74LVC4066
  • -3dB bandbreedte
    500MHz