Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > SPC5566MZP144R
Offerte aanvragen
Nederland
7056750SPC5566MZP144R-afbeeldingNXP Semiconductors / Freescale
SPC5566MZP144R
Op voorraad
500+
  • Onderdeel nummer
    SPC5566MZP144R
  • Beschrijving
    NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.35 V ~ 1.65 V
  • Leverancier Device Pakket
    416-PBGA (27x27)
  • Snelheid
    144MHz
  • RAM Size
    128K x 8
  • Program Memory Size
    3MB (3M x 8)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    416-BBGA
  • Andere namen
  • oscillator Type
    External
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    256
  • gedetailleerde beschrijving
    e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 144MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27)