Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > SPC5517SAMLU66
Offerte aanvragen
Nederland
2081555SPC5517SAMLU66-afbeeldingNXP Semiconductors / Freescale
SPC5517SAMLU66
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
200+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SPC5517SAMLU66
  • Beschrijving
    IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.25 V
  • Leverancier Device Pakket
    176-LQFP (24x24)
  • Snelheid
    66MHz
  • Serie
    MPC55xx Qorivva
  • RAM Size
    64K x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    1.5MB (1.5M x 8)
  • randapparatuur
    DMA, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    176-LQFP
  • Andere namen
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    137
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
  • gedetailleerde beschrijving
    e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)