Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microprocessors > MPC8560CPX667LB
Offerte aanvragen
Nederland
5538911MPC8560CPX667LB-afbeeldingNXP Semiconductors / Freescale
MPC8560CPX667LB
  • Onderdeel nummer
    MPC8560CPX667LB
  • Beschrijving
    IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - I / O
    2.5V, 3.3V
  • USB
  • Leverancier Device Pakket
    783-FCPBGA (29x29)
  • Snelheid
    667MHz
  • Serie
    MPC85xx
  • Beveiligingsfuncties
  • SATA
  • RAM Controllers
    DDR, SDRAM
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    784-BBGA, FCBGA
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Aantal koren / busbreedte
    1 Core, 32-Bit
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Grafische versnelling
    No
  • Ethernet
    10/100/1000 Mbps (2)
  • Display & Interface Controllers
  • gedetailleerde beschrijving
    PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)