Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microprocessors > MPC855TCZQ66D4
Offerte aanvragen
Nederland
2758085MPC855TCZQ66D4-afbeeldingNXP Semiconductors / Freescale
MPC855TCZQ66D4
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
44+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MPC855TCZQ66D4
  • Beschrijving
    IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - I / O
    3.3V
  • USB
  • Leverancier Device Pakket
    357-PBGA (25x25)
  • Snelheid
    66MHz
  • Serie
    MPC8xx
  • Beveiligingsfuncties
  • SATA
  • RAM Controllers
    DRAM
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    357-BBGA
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 95°C (TA)
  • Aantal koren / busbreedte
    1 Core, 32-Bit
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Grafische versnelling
    No
  • Ethernet
    10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1)
  • Display & Interface Controllers
  • gedetailleerde beschrijving
    MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)