Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > PRG18BC2R2MM1RB
Offerte aanvragen
Nederland
1038635PRG18BC2R2MM1RB-afbeeldingMurata Electronics
PRG18BC2R2MM1RB
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PRG18BC2R2MM1RB
  • Beschrijving
    PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    12V
  • Type
    Ceramic
  • Dikte (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    POSISTOR®, PRG
  • Weerstand - 25 ° C (Typ)
    2.2 Ohms
  • ratings
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -20°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    13 Weeks
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • gedetailleerde beschrijving
    Ceramic PTC Resettable Fuse 12V 220mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
  • Current - Trip (It)
    500mA
  • Current - Max
    6.5A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    220mA