Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > GRM033R71H151KA12D
Offerte aanvragen
Nederland
155958GRM033R71H151KA12D-afbeeldingMurata Electronics
GRM033R71H151KA12D
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
15000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    GRM033R71H151KA12D
  • Beschrijving
    CAP CER 150PF 50V X7R 0201
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    50V
  • Tolerantie
    ±10%
  • Dikte (Max)
    0.013" (0.33mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    X7R
  • Size / Dimension
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Serie
    GRM
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0201 (0603 Metric)
  • Andere namen
    GRM033R71H151KA12D-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
  • Capaciteit
    150pF