Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > DLW5BTM101SQ2L
Offerte aanvragen
Nederland
1077910DLW5BTM101SQ2L-afbeeldingMurata Electronics
DLW5BTM101SQ2L
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    DLW5BTM101SQ2L
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    50V
  • Nominale spanning - AC
  • Size / Dimension
    0.197" Dia x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    DLW5B
  • ratings
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    Horizontal, 6 PC Pad
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal lijnen
    2
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedantie @ Frequentie
    100 Ohms @ 100MHz
  • Hoogte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • filter Type
    Power, Signal Line
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100MHz 6A DCR 13 mOhm
  • DC-weerstand (DCR) (Max)
    13 mOhm
  • Card Dikte (mm)
    6A