Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > MT25C16T1-BP
Offerte aanvragen
Nederland
MT25C16T1-BP
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MT25C16T1-BP
  • Beschrijving
    MOD SCR DUAL 25A 1600V T1
  • ECAD -model
  • Voltage - Off State
    1.6kV
  • Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max)
    2.5V
  • Structuur
    Series Connection - All SCRs
  • Serie
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Module
  • Andere namen
    MT25C16T1-BPMS
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Aantal SCR, Diodes
    2 SCRs
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
  • Current - On State (It (AV)) (Max)
    25A
  • Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    550A @ 50Hz
  • Current - Hold (IH) (Max)
    200mA
  • Current - Gate Trigger (Igt) (Max)
    150mA