Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC24FJ48GA002-I/SS
Offerte aanvragen
Nederland
4150377PIC24FJ48GA002-I/SS-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ48GA002-I/SS
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC24FJ48GA002-I/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 16BIT 48KB FLASH 28SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 3.6 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® 24F
  • RAM Size
    8K x 8
  • Program Memory Size
    48KB (16K x 24)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Andere namen
    PIC24FJ48GA002ISS
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    21
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 48KB (16K x 24) FLASH 28-SSOP