Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC24F16KA301T-I/SS
Offerte aanvragen
Nederland
547492
PIC24F16KA301T-I/SS
  • Onderdeel nummer
    PIC24F16KA301T-I/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 24F
  • RAM Size
    2K x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    16KB (5.5K x 24)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    18
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    512 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-SSOP