Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F4431-E/ML
Offerte aanvragen
Nederland
387256PIC18F4431-E/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC18F4431-E/ML
  • Onderdeel nummer
    PIC18F4431-E/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    44-QFN (8x8)
  • Snelheid
    40MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    768 x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    16KB (8K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, LVD, Power Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    44-VQFN Exposed Pad
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    36
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)