Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F2610-I/SP
Offerte aanvragen
Nederland
PIC18F2610-I/SP
Op voorraad
150+
  • Onderdeel nummer
    PIC18F2610-I/SP
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SDIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SPDIP
  • Snelheid
    40MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    3.8K x 8
  • Program Memory Size
    64KB (32K x 16)
  • Verpakking / doos
    28-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    PIC18F2610ISP
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    Not Applicable
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SPDIP