Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F2550-I/SP
Offerte aanvragen
Nederland
PIC18F2550-I/SP
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC18F2550-I/SP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SPDIP
  • Snelheid
    48MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    2K x 8
  • Program Memory Size
    32KB (16K x 16)
  • Verpakking / doos
    28-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    PIC18F2550ISP
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    24
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP