Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F2525-I/SO
Offerte aanvragen
Nederland
3499406PIC18F2525-I/SO-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC18F2525-I/SO
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC18F2525-I/SO
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SOIC
  • Snelheid
    40MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    3.8K x 8
  • Program Memory Size
    48KB (24K x 16)
  • Verpakking / doos
    28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Andere namen
    PIC18F2525ISO
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • EEPROM Size
    1K x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SOIC