Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16LF15344-I/SS
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16LF15344-I/SS
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16LF15344-I/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 16F
  • RAM Size
    512 x 8
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    18
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    15 Weeks
  • EEPROM Size
    224 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP