Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F914-I/ML
Offerte aanvragen
Nederland
5618347PIC16F914-I/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F914-I/ML
Op voorraad
270+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F914-I/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    44-QFN (8x8)
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
  • Verpakking / doos
    44-VQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    PIC16F914IML
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    35
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    4 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)