Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F883-E/SS
Offerte aanvragen
Nederland
1777752PIC16F883-E/SS-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F883-E/SS
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F883-E/SS
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SSOP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    256 x 8
  • Program Memory Size
    7KB (4K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    24
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP