Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F876-20/SO
Offerte aanvragen
Nederland
453656PIC16F876-20/SO-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F876-20/SO
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F876-20/SO
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SOIC
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    368 x 8
  • Program Memory Size
    14KB (8K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F87620SO
  • oscillator Type
    External
  • Temperatuur
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Aantal I / O
    22
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC