Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F818-E/SS
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F818-E/SS
Op voorraad
335+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F818-E/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    128 x 8
  • Program Memory Size
    1.75KB (1K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • EEPROM Size
    128 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 20-SSOP