Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F677-E/P
Offerte aanvragen
Nederland
2107050PIC16F677-E/P-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F677-E/P
Op voorraad
572+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F677-E/P
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-PDIP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • Program Memory Size
    3.5KB (2K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    18
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    4 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP