Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F648AT-I/SO
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F648AT-I/SO
Op voorraad
1100+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F648AT-I/SO
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    18-SOIC
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    256 x 8
  • Program Memory Size
    7KB (4K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F648AT-I/SO-ND
    PIC16F648AT-I/SOTR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-SOIC