Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F18877-E/ML
Offerte aanvragen
Nederland
5181616PIC16F18877-E/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F18877-E/ML
Op voorraad
450+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F18877-E/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 56KB FLASH 44QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    44-QFN (8x8)
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 16F
  • RAM Size
    4K x 8
  • Program Memory Size
    56KB (32K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    44-VQFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    36
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    4 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)