Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F18855-I/SS
Offerte aanvragen
Nederland
2208239PIC16F18855-I/SS-afbeeldingMICROCHIP
PIC16F18855-I/SS
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F18855-I/SS
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 16F
  • RAM Size
    1K x 8
  • Program Memory Size
    14KB (8K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    25
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP