Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC12F683T-E/SN
Offerte aanvragen
Nederland
2237523PIC12F683T-E/SN-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC12F683T-E/SN
Op voorraad
3300+
  • Onderdeel nummer
    PIC12F683T-E/SN
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 12F
  • RAM Size
    128 x 8
  • Program Memory Size
    3.5KB (2K x 14)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    PIC12F683T-E/SN-ND
    PIC12F683T-E/SNTR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC