Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC12F1840T-I/RF
Offerte aanvragen
Nederland
4456434PIC12F1840T-I/RF-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC12F1840T-I/RF
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3300+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC12F1840T-I/RF
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8UDFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-UDFN (3x3)
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 12F
  • RAM Size
    256 x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    7KB (4K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-UDFN Exposed Pad
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    5
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)