Offerte aanvragen
Nederland
6550824MCP1702T-2502E/MB-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
MCP1702T-2502E/MB
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MCP1702T-2502E/MB
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    1.1V @ 250mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    2.5V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    13.2V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-89-3
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-243AA
  • PSRR
    44dB (100Hz)
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Andere namen
    MCP1702T-2502E/MB-ND
    MCP1702T-2502E/MBTR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-89-3
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    5µA
  • Current - Output
    250mA