Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1121AL2-025.0000T
Offerte aanvragen
Nederland
1600162DSC1121AL2-025.0000T-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
DSC1121AL2-025.0000T
  • Onderdeel nummer
    DSC1121AL2-025.0000T
  • Beschrijving
    OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    2.25 V ~ 3.6 V
  • Type
    XO (Standard)
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    DSC1121
  • ratings
    AEC-Q100
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    6-SMD, No Lead Exposed Pad
  • uitgang
    CMOS
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Functie
    Enable/Disable
  • frequentie Stabiliteit
    ±25ppm
  • Frequentie
    25MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA