Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1001CC1-025.0000
Offerte aanvragen
Nederland
4008241DSC1001CC1-025.0000-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
DSC1001CC1-025.0000
  • Onderdeel nummer
    DSC1001CC1-025.0000
  • Beschrijving
    OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    1.8 V ~ 3.3 V
  • Type
    XO (Standard)
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    DSC1001
  • ratings
    AEC-Q100
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    4-SMD, No Lead
  • uitgang
    CMOS
  • Temperatuur
    0°C ~ 70°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Functie
    Standby (Power Down)
  • frequentie Stabiliteit
    ±50ppm
  • Frequentie
    25MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    6.3mA