Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1001AE2-125.0000T
Offerte aanvragen
Nederland
889962DSC1001AE2-125.0000T-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE2-125.0000T
  • Onderdeel nummer
    DSC1001AE2-125.0000T
  • Beschrijving
    OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    1.8 V ~ 3.3 V
  • Type
    XO (Standard)
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    DSC1001
  • ratings
    AEC-Q100
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • uitgang
    CMOS
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Functie
    Standby (Power Down)
  • frequentie Stabiliteit
    ±25ppm
  • Frequentie
    125MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Current - Supply (Max)
    8.7mA