Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATTINY861-20MU
Offerte aanvragen
Nederland
3377568ATTINY861-20MU-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
ATTINY861-20MU
  • Onderdeel nummer
    ATTINY861-20MU
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    32-VQFN (5x5)
  • Snelheid
    20MHz
  • RAM Size
    512 x 8
  • Program Memory Size
    8KB (4K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    32-VFQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    ATTINY86120MU
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    512 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)