Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATTINY44V-10PU
Offerte aanvragen
Nederland
ATTINY44V-10PU
Op voorraad
475+
  • Onderdeel nummer
    ATTINY44V-10PU
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    14-PDIP
  • Snelheid
    10MHz
  • RAM Size
    256 x 8
  • Program Memory Size
    4KB (2K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    14-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    12
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 14-PDIP