Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATTINY24V-10MU
Offerte aanvragen
Nederland
6019176ATTINY24V-10MU-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
ATTINY24V-10MU
  • Onderdeel nummer
    ATTINY24V-10MU
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-QFN-EP (4x4)
  • Snelheid
    10MHz
  • RAM Size
    128 x 8
  • Program Memory Size
    2KB (1K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    20-WFQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    ATTINY24V10MU
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)