Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATTINY13V-10MMU
Offerte aanvragen
Nederland
1701801ATTINY13V-10MMU-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
ATTINY13V-10MMU
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ATTINY13V-10MMU
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10MLP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    10-MLP (3x3)
  • Snelheid
    10MHz
  • Serie
    AVR® ATtiny
  • RAM Size
    64 x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    1KB (512 x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    10-VFDFN Exposed Pad
  • Andere namen
    ATTINY13V10MMU
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    6
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    25 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    64 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 10-MLP (3x3)