Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATMEGA88V-10PJ
Offerte aanvragen
Nederland
ATMEGA88V-10PJ
  • Onderdeel nummer
    ATMEGA88V-10PJ
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-PDIP
  • Snelheid
    10MHz
  • Program Memory Size
    8KB (4K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    ATMEGA88V-12PJ
    ATMEGA88V-12PJ-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    23
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    512 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP