Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > ATMEGA329P-20MUR
Offerte aanvragen
Nederland
ATMEGA329P-20MUR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ATMEGA329P-20MUR
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    64-QFN (9x9)
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    AVR® ATmega
  • RAM Size
    2K x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    32KB (16K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    64-VFQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    1611-ATMEGA329P-20MURCT
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    54
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    1K x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)