Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > AT89S52-24AUR
Offerte aanvragen
Nederland
1765902AT89S52-24AUR-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
AT89S52-24AUR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AT89S52-24AUR
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    44-TQFP (10x10)
  • Snelheid
    24MHz
  • Serie
    89S
  • RAM Size
    256 x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    8KB (8K x 8)
  • randapparatuur
    WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    44-TQFP
  • Andere namen
    AT89S52-24AUR-ND
    AT89S52-24AURTR
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    32
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
  • gedetailleerde beschrijving
    8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)