Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Supervisors > MAX6307UK47D1-T
Offerte aanvragen
Nederland
5207373MAX6307UK47D1-T-afbeeldingMaxim Integrated
MAX6307UK47D1-T
  • Onderdeel nummer
    MAX6307UK47D1-T
  • Beschrijving
    IC PROGRAM 4.700V RESET SOT23-5
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Drempel
    4.7V, Adj
  • Type
    Multi-Voltage Supervisor
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-5
  • Serie
  • Reset Timeout
    1 ms Minimum
  • Reset
    Active Low
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SC-74A, SOT-753
  • uitgang
    Open Drain or Open Collector
  • Temperatuur
    0°C ~ 70°C (TA)