Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > MAX1793EUE33/V+
Offerte aanvragen
Nederland
6362077MAX1793EUE33/V+-afbeeldingMaxim Integrated
MAX1793EUE33/V+
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MAX1793EUE33/V+
  • Beschrijving
    IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.35V @ 1A
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    1.25V (3.3V)
  • Voltage - Output (Max)
    5V
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Leverancier Device Pakket
    16-TSSOP-EP
  • Serie
    Automotive, AEC-Q100
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • PSRR
  • Output Type
    Adjustable (Fixed)
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C