Offerte aanvragen
Nederland
3480436MAX15062C12EVKIT#-afbeeldingMaxim Integrated
MAX15062C12EVKIT#
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MAX15062C12EVKIT#
  • Beschrijving
    EVAL KIT FOR MAX15062
  • ECAD -model
  • Voltage - Output
    12V
  • Voltage - Input
    14 V ~ 60 V
  • Gebruikt IC / Part
    MAX15062
  • geleverd Inhoud
    Board(s)
  • Serie
    Himalaya
  • regulator Topologie
    Buck
  • Uitgangen en Type
    1, Non-Isolated
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • Belangrijkste doel
    DC/DC, Step Down
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie - Schakelen
    500kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    MAX15062 Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Current - Output
    300mA