Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > TPS7A3001DGNR
Offerte aanvragen
Nederland
19664
TPS7A3001DGNR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    TPS7A3001DGNR
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.6V @ 200mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    -1.18V
  • Voltage - Output (Max)
    -33V
  • Voltage - Input (Max)
    -35V
  • Leverancier Device Pakket
    8-MSOP-PowerPad
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
  • PSRR
    72dB (120Hz)
  • Output Type
    Adjustable
  • Uitgangsconfiguratie
    Negative
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2 (1 Year)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable 1 Output -1.18 V ~ -33 V 200mA 8-MSOP-PowerPad
  • Current - Supply (Max)
    950µA
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    100µA
  • Current - Output
    200mA