Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Logica - Poorten en inverters > SN74LVC2G32YEPR
Offerte aanvragen
Nederland
SN74LVC2G32YEPR
  • Onderdeel nummer
    SN74LVC2G32YEPR
  • Beschrijving
    IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
  • Serie
    74LVC
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    8-XFBGA, DSBGA
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal ingangen
    2
  • Aantal circuits
    2
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Signaalvertraging @ V, Max CL
    3.2ns @ 5V, 50pF
  • Type logica
    OR Gate
  • Logic Level - Low
    0.7 V ~ 0.8 V
  • High - logisch niveau
    1.7 V ~ 2 V
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    OR Gate IC 2 Channel 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
  • Current - Quiescent (Max)
    10µA
  • Current - Output Hoog, Laag
    32mA, 32mA