Offerte aanvragen
Nederland
LMK60E2-150M00SIAT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
250+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LMK60E2-150M00SIAT
  • Beschrijving
    IC OSC CLOCK 150MHZ 6QFM
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3.135 V ~ 3.465 V
  • Type
    Clock Oscillator
  • Leverancier Device Pakket
    6-QFM (7x5)
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    6-SMD Module
  • Andere namen
    LMK60E2-150M00SIAT-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    150MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Clock Oscillator IC 150MHz 6-QFM (7x5)
  • Current - Supply
    162mA